ukr
Хорол
15:52
Гербицид Миура

Гербицид Миура

14 $  /літр
Александр Владимирович, директор
на Флагма з 1 листопада 2016
Продам

МИУРА
Призначення:
системний протизлаковий гербіцид для захисту цукрових буряків, льону, ріпаку, картоплі, сої, овочевих та інших культу
Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 125 г/л
Препаративна форма: концентрат, що емульгується
Характеристики:
однорічні злакові бур'яни: лисохвіст, метлюг звичайний, вівсюг звичайний, просо куряче, канарник, мишій сизий і зелений, пальчатка кров'яна, пажитниця, стоколос, тонконіг однорічний, самосіви зернових. Багаторічні злакові: пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай, тонконіг звичайний, очерет.
Механізм дії:
володіє системною активністю, дуже швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур'янів і транспортується до точок росту пагонів і кореневищ. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Препарат впливає тільки на однодольні бур'яни, що вегетують на момент обробки. Він не проникає через ґрунт і не чинить впливу на бур'яни, які зійшли після обприскування.
Швидкість та симптоми впливу:
перші симптоми пригнічення бур'янів з'являються через 7 - 10 днів після обробки, а їхня повна загибель настає через 2 - 3 тижні (залежно від виду бур'янів і погодних умов).
Відбувається зупинка росту надземної маси і кореневої системи бур'янів, хлороз листків. Рослини в'януть, їхні тканини висихають, набувають антоціанового забарвлення.
Період захисної дії:
за дотримання технології вирощування сільськогосподарських культур Міура® забезпечує захист від однорічних злакових з моменту обробки до кінця вегетаційного періоду.
Рекомендації:
найкращі результати дає обприскування бур'янів, які активно ростуть. Важливо, щоб на них було достатньо листків для швидкого поглинання препарату. Однорічні злакові бур'яни обприскують в період їхнього активного росту (у фазі з 2 - 4 листків до початку кущення), багаторічні злакові - з моменту утворення на них 4 - 6 листків, за досягнення висоти 10 - 15 см. На посівах буряків, сої та овочевих культур строки обробки не залежать від стадії розвитку культури, посіви льону-довгунцю проти однорічних і багаторічних злаків обробляють у фазі «ялинки» культури (за висоти пирію повзучого 10 - 15 см). Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та інше.
Фактори, що впливають на ефективність препарату:
ефективність препарату може знижуватись за випадання опадів протягом 2 год після обробки.

Оновлено: 26 лютого 2018, 11:35
переглядів: 30
Схожі оголошення
810 грн /шт ціна
Рыда А.И., ФОП, Хорол
Таск Экстра Гербицид Таск Экстра - высокой эффективности гербицидный...
6 $ /л ціна
Орион, ТОВ, Хорол
Почвенный довсходовый гербицид для контроля однолетних злаковых и...
1 200 грн /шт ціна  від 79 $ /от 10шт оптом
Рыда А.И., ФОП, Хорол
Танаис (аналог Титус) Гербицид Танаис - является высокоэффективным...
160 $ /л ціна
Орион, ТОВ, Хорол
Назначение Универсальный послевсходовый гербицид для контроля...
110 грн /л ціна  від 109 грн /от 100л оптом
Рыда А.И., ФОП, Хорол
Атаман (Отаман) Гербицид Отаман – системный гербицид сплошного...
×
×
×
×
×