ukr
Всі розділи
Хорол
Гербицид Майстар Пауер
Гербицид Майстар Пауер - фото 1
Оновлено: 26 лютого 2018, 11:35

Гербицид Майстар Пауер

27 $/літр
Александр Владимирович
директор
,  Хорол, UA
на Флагма з 1 листопада 2016

Опис

Свіжий погляд на тривалий захист кукурудзи від бур’янів.
Діюча речовина:
Форамсульфурон, 31,5 г/л йодосульфурон, 1,0 г/л тієнкарбазон-метил, 10 г/л ципросульфамід (антидот), 15 г/л
Препаративна форма:
Олійна дисперсія
Механізм дії:
Механізм дії продукту полягає у блокуванні ферменту ацетолактатсинтетази, що зупиняє утворення аміно-кислот та поділ клітин у точках росту бур’янів, завдяки чому бур’яни одразу припиняють свій ріст та конкуренцію з культурою.
Властивості:
МайсТер® Пауер - післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами, в т. ч. з такими найбільш шкодочинними бур’янами, як березка польова та гірчак (види), контроль яких раніше потребував використання бакових сумішей.

МайсТер® Пауер - унікальний гербіцид, в якому за використання передових технологій поєдналися три високоефективні діючі речовини й антидот в одній інновативній формуляції.

Препарат окрім відмінних «спалювальних» властивостей щодо вегетативної маси бур’янів, також має ґрунтову дію (тієнкарбазон-метил), що запобігає проростанню останніх протягом усієї вегетації культури.
Застосування
Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бурянів: однорічних широколистих (2–6 листків), в т. ч. лобода біла — не пізніше 8 листків; однорічних злакових (від 1 листка до фази середини кущіння), за висоти багаторічних злакових 10–15 см, в т. ч. видів осотів — до фази стеблування; березка польова (довжина погонів до 15 см).

Оптимальний гербіцидний ефект досягається при застосуванні МайсТер®Пауер в фазу 2–5 листків кукурудзи. Основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів та відсутність стресових умов. Існує досвід безпечного застосування МайсТер® Пауер до 10 листків кукурудзи, що можливо завдяки наявності антидоту ізоксадіфен-етилу у складі МайсТер® Пауер, але при застосуванні МайсТер® Пауер у фазу 8 листків кукурудзи та пізніше за стресових чи несприятливих погодно-кліматичних умов можливе виникнення фітотоксичності через зниження здатності культури до метаболізму діючих речовин гербіциду.

Уникати обприскування препаратом, якщо на рослинах культури присутня роса, під час туману або, коли рослини бур’янів знаходяться у стресовому стані внаслідок посухи, що може призвести до зниження ефективності гербіциду (особливо на такі бур’яни як лобода біла та види мишію). Не рекомендується проводити обприскування МайсТер® Пауер при температурі повітря вище 25 °С.

Не допускати переростання бур’янів, що мають високу ступінь опушення та потужний восковий наліт.
У рік застосування Майстер® Пауер припустимий пересів лише кукурудзою.
Восени року застосування Майстер® Пауер можливо висівати лише озимі зернові.
При послідовному багаторазовому використанні гербіцидів з різних класів Майстер® Пауер повинен застосовуватися не пізніше ніж другим.
Норма застосування

Культура: кукурудза
Норма витрати, кг/га:1,25-1,5
Кратність: 1
Спектр дії: однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур’яни
Спосіб, час обробок: обприскування у фазі 3–7 листків кукурудзи

Приготування робочого розчину

Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, готувати маточний розчин не потрібно, залити МайсТер® Пауер, включити мішалку на 10–15 хв, долити до відповідної норми водою, ще раз перемішати протягом 10–15 хв перед внесенням. Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування.

Не рекомендується допускати перекриття норми внесення гербіциду (зокрема, йдеться про збільшення норми вдвічі).

Номер оголошення: 3254541   |  переглядів: 94  
,  Хорол, UA
на Флагма з 1 листопада 2016
Ще шукають:

Схожі оголошення

3
Гербицид Кулак
1 900 грн/канистра
Рыда А.И., ФОП, UA, 116 км +347 оголошень
Кулак Гербицид — десикант Кулак — сплошного действия. Действующее вещество: изопропиламинная соль глифосата, 480 г / л, в кислотном эквиваленте...
Гербицид Кратос ацетохлор 900г/л
6 $/л
Орион, ТОВ, UA, 116 км +48 оголошень
Почвенный довсходовый гербицид для контроля однолетних злаковых и двудольных сорняков в посевах подсолнечника кукурузы и других экономически...
Гербицид Ястреб (Яструб)
2 400 грн/шт
Рыда А.И., ФОП, UA, 116 км +347 оголошень
Ястреб Гербицид Ястреб - эффективный гербицид\десикант сплошного действия. Действующее вещество:  глифосата калийная соль, 441 г / л, в...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Александр Владимирович
директор
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет