Хорол

Суданка,семена суданки,суданская трава,суданка оптом

Суданка,семена суданки,суданская трава,суданка оптом
Суданка,семена суданки,суданская трава,суданка оптом
Розница: 16 грн килограмм
Оптом: 14.50 - 15 грн килограмм
Рыда Анатолий Иванович, руководитель
на Флагма с 11 июня 2011
Продам

Описание
Семена суданской травы 1-я репродукция Всхожесть - 94% Энергия - 90% Чистота - 98,2%

Суданську траву висівають в прогріту до 10 ° С грунт. При більш ранніх строках посіву сходи запізнюються і зріджуються, що призводить до заростання полів бур'янами. Її можна висівати в кілька строків, в тому числі і влітку в поукосних посівах. Основний спосіб посіву - звичайний рядовий; норма висіву 25-30 кг / га, (для сорго-суданкових гібридів 30-35 кг / га). Глибина посіву 4-6 см. Після посіву обов'язково проводять коткування.
Догляд
Щоб отримати високоякісний вітамінний корм, суданську траву починають підкошувати до викидання волоті при висоті рослин 50-60 см. Раннє скошування сприяє інтенсивному відростання та формування другого укосу.
Прибирання
Збирання на сіно проводять на початку викидання. Щоб отримати високоякісне сіно, її слід закінчити швидко, застосовуючи пресування і активне вентилювання.

На силос суданську траву прибирають у фазі молочного стану зерна.

На насінні цілі її сіють, як правило, широкорядно (45-60 см) з нормою висіву 10-15 кг / га. Краще для цього застосовувати овочеві сівалки.

Суданська трава дозріває нерівномірно. До збирання насінників приступають при дозріванні зернівок на центральних мітелках. Залежно від погодних умов і засміченості застосовують роздільну прибирання або пряме комбайнування. Засмічені вологі насіння після збирання відразу ж очищають і просушують

Попередники
Попередниками суданської трави можуть бути озимі хліба, зернобобові і просапні культури. Після них грунт обробляють так само, як і під інші пізні культури (зяблева оранка та 2-3 культивації з боронуванням весною). Основне завдання передпосівної обробки грунту - збереження вологи і боротьба з бур'янами, як і в інших пізніх ярих культур.
Добрива
Суданська трава добре відгукується на органічні і мінеральні добрива. За даними Воронезького агроуніверситету, в основній прийом вносять N30-45P30-45K20-30, B рядки при посіві - Р10 і в підгодівлю після укосу - N20-30P45K20-30.

  просмотров: 1793
Обновлено: 18 февраля 2018, 09:42
Похожие объявления

Реклама
Чистотел, трава - Chelidonium majus Сырье полностью ...
Копотун Е.В., ФЛП, Лубны, 32 км
... трава) Чистотіл трава (Чистотел трава) Чебрець трава (Чабрец, Тимьян трава) Шавлія трава (Шалфей трава) Шоломниця трава ... ...
Билык Л.Н., ФЛП, Лубны, 32 км
Продам оптом Омела трава - 30кг
Кодацкая А.В., ФЛП, Лубны, 32 км
Продам оптом Зверобой трава - 100кг
Кодацкая А.В., ФЛП, Лубны, 32 км
Продам оптом мелисса трава 300кг
Кодацкая А.В., ФЛП, Лубны, 32 км

Реклама
×
×
Флагма* Сайты 48 стран
×
×
×