rus
Хорол
05:44
Суданка, семена суданки, суданская трава, суданка оптом

Суданка, семена суданки, суданская трава, суданка оптом

20 грн  /килограмм
Рыда Анатолий Иванович, руководитель
на Флагма с 11 июня 2011
Продам

Описание
Семена суданской травы ;Всхожесть - 91% Энергия - 90% Чистота - 98,2%

Суданську траву висівають в прогріту до 10 ° С грунт. При більш ранніх строках посіву сходи запізнюються і зріджуються, що призводить до заростання полів бур'янами. Її можна висівати в кілька строків, в тому числі і влітку в поукосних посівах. Основний спосіб посіву - звичайний рядовий; норма висіву 25-30 кг / га, (для сорго-суданкових гібридів 30-35 кг / га). Глибина посіву 4-6 см. Після посіву обов'язково проводять коткування.
Догляд
Щоб отримати високоякісний вітамінний корм, суданську траву починають підкошувати до викидання волоті при висоті рослин 50-60 см. Раннє скошування сприяє інтенсивному відростання та формування другого укосу.
Прибирання
Збирання на сіно проводять на початку викидання. Щоб отримати високоякісне сіно, її слід закінчити швидко, застосовуючи пресування і активне вентилювання.

На силос суданську траву прибирають у фазі молочного стану зерна.

На насінні цілі її сіють, як правило, широкорядно (45-60 см) з нормою висіву 10-15 кг / га. Краще для цього застосовувати овочеві сівалки.

Суданська трава дозріває нерівномірно. До збирання насінників приступають при дозріванні зернівок на центральних мітелках. Залежно від погодних умов і засміченості застосовують роздільну прибирання або пряме комбайнування. Засмічені вологі насіння після збирання відразу ж очищають і просушують

Попередники
Попередниками суданської трави можуть бути озимі хліба, зернобобові і просапні культури. Після них грунт обробляють так само, як і під інші пізні культури (зяблева оранка та 2-3 культивації з боронуванням весною). Основне завдання передпосівної обробки грунту - збереження вологи і боротьба з бур'янами, як і в інших пізніх ярих культур.
Добрива
Суданська трава добре відгукується на органічні і мінеральні добрива. За даними Воронезького агроуніверситету, в основній прийом вносять N30-45P30-45K20-30, B рядки при посіві - Р10 і в підгодівлю після укосу - N20-30P45K20-30.

Обновлено: 9 декабря 2018, 13:37
    просмотров: 2237
Похожие объявления
21 грн /кг цена
Рыда А.И., ФЛП, Хорол
Кормовая культура. Является хорошим кормом для домашнего скота,...
19 грн /кг цена
Рыда А.И., ФЛП, Хорол
Минимальный заказ от 500грн Все больше людей переходит на...
181.80 грн /л цена
Орион, ООО, Хорол
Оракул® семена – это уникальное комплексное жидкое микроудобрение,...
69 грн /кг цена
Рыда А.И., ФЛП, Хорол
Минимальный заказ 500грн Растение Фацелии является однолетним,...
3 484 грн /мешок цена
Рыда А.И., ФЛП, Хорол
Семена подсолнечника НК Брио — является отзывчивым в повышении уровня...
×
×
Флагма* Сайты 54 страны
×
×
×